28.06.2014

Cześć tu KiKa!


Hejii kochani!
Z tej strony Kinga z kikaa-blog.blogspot.com/. Martyna poprosiła mnie, abym dodała tego posta promującego, na co z wielką przyjemnością się zgodziłam. Jak to zwykle w tego typu notkach, postaram opowiedzieć coś o sobie. Aby było ciekawiej podzieliłam te informacje na cztery grupy. 1) Blogowanie. 
Mój blog istnieje od początku lutego, czyli dokładnie pięć miesięcy. Prawie pół roku! Jest on w tematyce głównie lifestylowej i modowej. Ciągle staram się go udoskonalać i prowadzić jak najlepiej. Blogowanie stało się moją prawdziwą pasją, która sprawia mi wiele przyjemności.
2) Hobby. 
Mam wiele zainteresowań, głównym z nich jest gra na gitarze. We wakacje zamierzam nauczyć się grać piosenki, na które nie miałam czasu w ciągu roku szkolnego. Oprócz tego uwielbiam fotografować, rysować, pływać, czasami zdarza się, że zrobię coś DIY. Lubię sięgnąć także do dobrej książki, a moim ulubionym gatunkiem jest fantasty! Czytanie również muszę nadrobić we wakacje.
3) Szkoła.
Co prawda teraz mamy wakacje i nikt z nas nie chodzi do szkoły, ale postaram się opowiedzieć tutaj krótko, abyście nie musieli sobie o tym przypominać :) 
Niedawno ukończyłam drugą gimnazjum, teraz czeka na mnie klasa trzecia. Testy, przygotowania... Już w tym roku, na wiosnę,  pisałam testy próbne, które nie poszły mi najgorzej. Najlepszy wynik miałam z polskiego, co potwierdza fakt, że jestem typową humanistką. Uwielbiam języki obce, a angielskiego uczę się już od dobrych kilku lat. 
4) Plany i marzenia.
Najbliższe plany są zajęciami na wakacje, podczas których zamierzam wyjechać nad morze, okupić się w poznańskich galeriach, odwiedzić babcię i dziadka, a przede wszystkim wykorzystać ten wolny czas w stu procentach. Marzenia... jestem osobą, która ma ich pełno! Jednym z nich jest podróżowanie. Chciałabym odwiedzić mnóstwo krajów, miejsc na świecie. Zaliczam do nich Afrykę, Chiny, Hiszpanię, Paryż, Los Angeles, Nowy York i wiele, wiele innych. 
Mam nadzieję, że trochę dowiedzieliście się o mojej osobie, a może jesteście w czymś do mnie podobni?
Link do mojego bloga TUU
Byee!

5 komentarzy:

 1. <3

  Zapraszam w wolnej chwili do mnie : http://tinna-official.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No KiKA :) Cóż powiedzieć, już wiedziałam to o tobie, ale sobie "przypomniałam" :)
  zapraszam do mnie ( Martynę ) http://mynovelmypassion.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Superr , świetnie to napisałaś a te zdjęcia są fantastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę, proszę. Kogo my tu mamy? Znajoma twarzyczka :D
  KLIK

  OdpowiedzUsuń